Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legjobb pláza Budapes...

Melyik a legjobb pláza Budapesten?

Figyelt kérdés

Melyik a legnagyobb, legszepp, legtöbb, legváltozatosabb bolttal/étteremmel rendelkező pláza Budapesten?

Melyikbe vinnétek el egy turistát vásárolni?



2016. máj. 22. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Arena plaza.
2016. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért vinnél turistát plázába...? Otthon (ahol feltételezhetően nem 27% az áfa) valszeg ugyanúgy tud vásárolni.
2016. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Westend.

Központi helyen van, minden megtalálható, Közép- és Kelet-Európa legnagyobb plázája.

2016. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es mert el szeretne menni?


Többieknek köszönöm! Én csak a Westendben jártam még, így nem voltam benne biztos van-e annál jobb, de akkor oda viszem majd. :)

2016. máj. 22. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is a Westendet szeretem.
2016. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Westend nagyon gáz :))
2016. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtobb plaza gaz, de valoban a Westend viszi a primet.
2016. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annó megnyílt a Duna Pláza, több, mint 20 éve. Az ember nézett, hogy hűha. Majd jött a Mammut, a Westend meg az Arena. Ezek után visszamentem tavaly a Duna Plázába, és végigsétálva megdöbbentem, hogy milyen kicsiket, az előbbi 3-hoz mérve.
2019. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Miért vinnél turistát plázába...? Otthon (ahol feltételezhetően nem 27% az áfa) valszeg ugyanúgy tud vásárolni."

2-es válaszoló remekül szemléltette azt a látásmódot, amely szerint létezik Budapest meg a külföld... :D

2019. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!