Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Idén lehetőségem adódott...

Idén lehetőségem adódott Siófokon, a sétányon pincérként dolgozni. Erősen hezitálok, megéri elmennem?

Figyelt kérdés
Utoljára kiskoromban jártam Siófokon, semmi nem maradt meg a városból.A szállás biztosított, jól is keresnék de engem elsősorban nem is ez motivál.Messze lakok a várostól (több 100 kilométer) és nem tudom hogy megérné-e odaköltözni egy nyár erejéig.Élményekkel és ismerősökkel szeretnék gazdagodni, viszont kissé attól tartok hogy ismert városként Siófok nem igazán egy hangulatos és kellemes atmoszférájú település, hanem egy ,,lelketlen", tömegek kiszolgálására berendezkedett valami.Van egy ilyen kép a fejemben hogy például a sétányon (ahol dolgoznék) napi 24 órában részeg gyökér 18-25 éves fiatalok randalíroznak.Röviden és tömören: hozzátok meg a kedvemet, vagy esetleg vegyétek el :))

2016. máj. 29. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felszolgálóként élményeket meg ismerősöket gyűjteni Siófokon? Hahahaha, hát ez marha jó vicc volt.


Napi 12-14 óra munka, aztán a fáradtságtól kómás alvás addig, amíg újra nem kezdheted másnap...

2016. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két nyarat húztam le egy hasonlóan frekventált helyen egy nagyvárosban (napi átlag 12-13 óra, 15 volt a legtöbb).A munka mennyiségével nem lesz problémám.Nem mellesleg a munka típusával sem lesz gondom-többek közt az előbb említett helyen is pincér voltam.
2016. máj. 29. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

csak egy nyárról van szó.. azt írod lesz szállásod és jól is keresel.. akkor nincs min gondolkodni!

Ha mégsem tetszik a hely-akkor meg ott hagyod. rengeteg helyen keresnek pincért hamar találnál másikat

2016. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!