Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen utazási bérletet...

Milyen utazási bérletet váltsak Budapestre? (turistaként 3 napra)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Barátnőmmel, 3 napra Budapestre utazunk.Mivel itt szállunk meg, nem szeretnék az autómmal közlekedni a városba. Olyan bérlet érdekelne ami érvényes metró,busz és villamosra. Tehát gyorsan és könnyedén lehessen közlekedni a város területén. Van ilyen ? Érintse az Országházat, Hősök terét, Margit szigetet, West End plázát, látványosságokat.

Mi volna a legjobb és legolcsóbb megoldás ?

Erdélyi egyetmisták vagyunk.

Köszi!



2016. jún. 8. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Vegyetek 72 órás jegyet, az 4150 Ft, azzal minden BKK járaton utazhattok Budapesten belül, kivéve a Siklón, a Libegőn és hétvégén a D13-as hajón. Részletek: [link]
2016. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3450 a diakbérlet egy egész hónapra....
2016. jún. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 3450 Ft a diákbérlet, de csak magyar diákigazolvánnyal érvényes. Vegyetek 72 órás jegyet.
2016. jún. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármely EU tagállam diákigazolványával érvényes a tanulóbérlet.
2016. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van ellenőrző könyv, viszont csak románul ír benne.
2016. jún. 9. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem diákigazolvány szerintem.

Ezeknél a sutyerák ellenőröknél én nem reszkíroznék egy külföldi diákigazolvánnyal.

2016. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Havi diákbérletet bármilyen EU-s diákigazolvánnyal lehet használni. De én sem reszkíroznék, inkább a 72 órás jegy..
2016. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!