Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire bejárható a veszprémi...

Mennyire bejárható a veszprémi állatkert kerekesszékkel?

Figyelt kérdés
Mert elég dimbesdombosnak látszik, de lehet, hogy mégse.

2016. jún. 30. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Többnyire belehet jól, persze nem mindenhova lehet fel vagy bemenni, de kb 80%-ban igen.
2016. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerintem jól bejárható. Vannak olyan részek, amik lépcsősek, de ezek mind kisebb ösvények csak. A főbb utak nagyon szépen le vannak aszfaltozva/kövezve, nemrég újították fel az egészet. Murvás részek vannak néhol, nem tudom, ez mennyire lehetetleníti el a dolgot. A lényeget szerintem kerekesszékből is látni :)
2016. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jún. 30. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az igaz, hogy van ahol lefelé kell menni meredek az alagútnál, de ha a fenti részt körbenézed, a csimpánzokat, elefántokat, tevéket, pingvineket, akkor az alagúton át lefelé kell menni meredek ott valóban, de ha így mész fentről lefelé, akkor nem vészes, csak ha pl ahol a madarak, tigrisek, medve van onnan akarsz vissza menni úgy nehéz kerekes székkel. De ha nem kocsival vagy, akkor nem kell visszamenni a főbejárathoz, mert a lenti hátsó kijáraton is ki lehet menni, azaz fenti részt körbejárod, és ahol lefelé kell menni úgy érdemes fentről a lentebbi részekre.
2016. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó; köszönöm szépen!
2016. júl. 1. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!