Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szolnokiak. Hogyan jutok el?

Szolnokiak. Hogyan jutok el?

Figyelt kérdés
Holnap 11:00-re a Tószegi utcára kell mennem a Bige Holding KFT-hez állásinterjúra. Sajnos nem ismerem Szolnokot, nem ismerem a helyi járatokat. Körülbelül 9:30-ra leszek Szolnokon Debrecenből. Hogyan tudok el jutni könnyen és gyorsan? Nagyon fontos lenne. Köszönöm a válaszokat!:)

2016. júl. 3. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár már biztos tudod,de azért...

Minden bizonnyal a vasútra érkezel...

-Ott szállj fel a 13-as buszra, majd a Megyei kórháznál szállj át az 1-esre vagy az 1A-ra.

-Vagy érdeklődj hol van a 2-es megállója, kb. 3-5 perc, arról is a kórháznál szállj át az 1-esre vagy az 1A-ra.

Az 1-essel a végállomásig menj, a Vegyiművekig. Ez az amit keresel.

Az 1A tovább megy, tehát azon figyelj, hogy leszállj a Vegyiműveknél.

2-es megállója: Az állomásról indulj egyenesen a négyes kereszteződéshez, ott jobbra, majd az ismét négyes kereszteződésen egyenesen át, és ott lesz a megálló néhány méterre, egyenesen menve. Ott felszállhatsz minden buszra, ami a kórházig megy. Bár nem tudom van-e egyáltalán másik azokon kívül, amit írtam.

Bízom benne, hogy valamennyire érthetően írtam le az útvonalat.:)

Sok sikert az interjúhoz..:)

2016. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Arra lennék még kíváncsi, hogy milyen sűrűn járnak ezek a buszok?:)
2016. júl. 4. 06:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Nah, erre már valóban nem válaszolok, ez már tényleg nem aktuális...:(:)

Viszont ha felvesznek, belinkelem neked a szolnoki buszok menetrendjét:) Csak szólj.

De 1,5 óra alatt tuti kényelmesen oda értél...talán még gyalog is:)

2016. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!:) Sajnos nem tudtam busszal menni, pontosabban nem mertem. Maradt a taxi:) Ha felvesznek, megirom!:)
2016. júl. 4. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem láttam reggel, hogy még kérdeztél...:(

Szurkolok, hogy sikerüljön:)

Csöppnyi Debrecenből hatalmas Szolnokunkra kell jönni, hogy munkája legyen az embernek? Ez újdonság...de tetszik:)

2016. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Itt Debrecenben a szakmámból sok szakember van:)

Szolnokon már kevesebb...aztán ahogy haladunk nyugatra még kevesebb:)

2016. júl. 5. 22:06
 7/7 anonim válasza:
na sikerült? és mi a szakmád?
2016. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!