Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Járt már valaki a balatonederi...

Riotstarta kérdése:

Járt már valaki a balatonedericsi Fekete-Kastélyban? Hogyan lehet bejutni?

Figyelt kérdés

Belógtatok, vagy valakinél engedélyt lehetett kérni?

Haverokkal "kísértetjárta" helyeket járunk végig az országban és most épp eljutottunk ide a listán. (csak normális válaszokat, köszi)



2016. júl. 5. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Régebben én is imádtam ilyeneket csinálni, de jó nektek! Megnéztem neten, szerintem kutyát nem érdekli, ha belógtok.

Hol jártatok még? :)

2016. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amit eddig olvastam az alapján tényleg senkit se érdekel, de szeretnénk éjszaka ott tartózkodni és nem hiányzik hogy a rendőrséggel kelljen utólag letárgyalnom.. Amúgy eddig ilyen helyi kis apróságokkal foglalkoztunk Hajdú-Biharban és Sopron környékén(az egyik a régi lakóhelyem, ha csodálkozol hogy miért ilyen messze egymástól), de ez elég ígéretes és nagyon szeretnénk ide eljutni. Még a szegedi Boszorkány-sziget és az Ó-Ebergényi kastély van hátra, de folyamatosan végzem a kutatómunkát ilyenekkel kapcsolatban.


És mivel a Fekete-Kastély eladó, ezért gondoltam hogy vagy a tulajdonossal vagy az önkormányzattal ezt talán le is tudnám emailezni vagy telefonálni hogy engedélyt kapjunk egy éjszakai fotózás/filmezésre.

2016. júl. 5. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég necces éjjel.

Gondold magad a tulaj helyébe, gondolom az épület már alapból is annyira lepukkant, hogy veszélyes. Éjjel meg pláne, ha valakit baleset ér, akkor megszívhatja...

Ettől függetlenül még mindig jó bulinak tartom, csak problémásnak.

De ha engedélyt akarsz kérni, én a helyedben az önkormányzattal kezdeném, ők biztosan tudnak tájékoztatást adni, hogy kihez fordulj, ha nem az övék.

2016. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Más fotósok/videósok is jártak már ott nappal, és akkor is ugyanolyan omlásveszélyes volt. Mindenképp fel akarom nappal mérni a terepet és esetleges veszélyforrásokat fényvisszaverőcsíkkal fölszerelni. Eddig ez a módszer tökéletesen működött, de köszi az aggodalmadat. Szerintem akkor felveszem a kapcsolatot az önkormányzattal, úgyis láttam ott email címet kiírva.
2016. júl. 5. 17:39
 5/5 anonim válasza:
Mi ma hajnalba jártunk ott, nyilván omlásveszélyes de ha világítotok akkor látjátok hova léphettek. Nekem nagyon tetszett a hely, bár a vadállatoktól jobban féltünk.
2017. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!