Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Augusztusba 2 és fél hós lesz...

Augusztusba 2 és fél hós lesz a babám és szeretnénk menni kirándulni a Kékes-tetőre. Felvihetem a hegyre, vagy ahhoz még nagyon kicsi? A Tokaji hegyen már volt fent 7 hetesen, de az nem olyan magas.

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden tovabbi nelkul. Amire figyelj, az a napsutes (nehogy lekapja a nap) es hogy a - gondolom egesznapos - kirandulas soran mindig legyen szaraz pelusban, elegendo szoptatas, gerincoszlop ne terhelodjon tul sokat (ne a karodban vidd, hanem valamilyen hordozoban).

Es jard korul, hogy ennyi idos babanak milyen kullancs-elleni cuccot hasznalhatsz. Nem csak a Kekesteton, hanem barhol. Azert nem tudok tanacsot adni kullancsriasztobol, mert nem Magyarorszagon elek, es nem tudom, ott mik a lehetosegek.

Irigyellek - az en ferjem csaladja szerint a negy fal kozott ulni honapokon at az egeszseges. (Azert en viszem a babamat, csak az en barataimmal)

Irigyellek es jo kirandulast!

2016. júl. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!