Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Az alábbi vízhőmérsékleteket...

Az alábbi vízhőmérsékleteket milyen "érzésekhez" véleményekhez tudnátok kapcsolni, illetve nektek milyen lenne az ideális strandoláshoz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a levegő hőmérséklete 29-30 fok, enyhén felhős az idő.

A víz

A, 21

B, 22

C, 23

D, 24

E, 25

F, 26

G, 27


Az "érzések"

1, hű b@.meg ebbe bele nem megyek

2, max a lábamat lógatom bele 2 másodpercig

3, jézusom ez nagyon hideg, max fél órát bírom (remélem nemsokára megyünk kajálni inkább)

4, hát elmegy, de nagyon összemegy a ... :D

5, tűrhető

6, dejóó! ki sem megyek egész nap

7, most a környéken pisilt valaki vagy ez tényleg ilyen meleg?


Persze más hőmérsékletet és "érzést" is írhattok :). Strandolás terén nincs sok tapasztalatom, és szeretném tudni hogy mire számítsak. Tudom ahány ember annyi vélemény. De mégis kíváncsi vagyok a véleményetekre :) Érkezésünkkor a Balaton előreláthatóan 24 fokos lesz. Köszönöm a válaszokat.



2016. júl. 21. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyerekeim bármibe belemennek (legyen 20+ fok). A férjem meg én 30 fok alatt már húzzuk a szánkat. Nem lehet erre mit mondani.
2016. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 perc alatt már úsztam a 21 fokos nyakig érő vízben.
2016. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
21-22 fok körül 3-4. 25 fölött 5-6. 7--> 30+ fok
2021. febr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!