Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk Velencei tó...

Hova menjünk Velencei tó környékén sátorral nyaralni?

Figyelt kérdés
Nem ismerek arrafelé semmit, kemping kéne, valami olcsóbb hely, ahol nincsen nagyon nagy tömeg. Tudtok valami jót?
2016. júl. 30. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Velence
2016. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es, Velencén melyik kempingre gondoltál?
2016. júl. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én beütöttem a Google.hu oldalnál ezeket a szavakat: Velencei-tó és kemping. Kijött egy csomó találat részletes térképpel, bejelölt kempingekkel, azok áraival, szolgáltatásokkal (wi-fi), fényképekkel, telefonszámmal, stb.
2016. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Googleval igen kevés kempinget adott ki, annál nyilván több van, olcsóbbak is akár amiknek nincs honlapja... Na olyanokat keresek főleg.
2016. júl. 31. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok és azért kérdeztem rá, mert elég sokat járunk/jártunk Velencére. Az, hogy a google kihoz egy csomót, nem jelent semmit. Van olyan, aminek ugyan van honlapja, relatívan olcsó is, de azzal együtt, hogy nem vagyok nagy igényű, eléggé leharcolt.

Aztán van olyan, ami pl. Erzsébet táborozik, így időnként tuti nincs hely - indulás előtt mindenképp rá kellene kérdezni. A "puccosabbakat" nem ismerem...

2016. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!