Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Belföldi, félpanziós wellness...

Belföldi, félpanziós wellness üdülésre szeretnénk menni. Ahol úgy írják, hogy 6 éves korig ingyenes, ugye azért a félpanzió rájuk is vonatkozik. Tehát a gyerekek is kapnak enni? Saját tányéron, vagy a felnőttekéből esznek? Hogy szokott ez lenni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, a gyerekek a sarokban jatszanak, amig apu-anyu eszik. Ha nagyon nyugosek, kapnak egy kis szaraz prezlit, vizzel.


Igy komolyan, egyetlen percig elgondolkoztal mielott kiirtad ezt a blod kerdest? Bar minek is kerdezem, nyilvan nem...

2016. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezért nem akartam a hotelt kérdezni, mert gondoltam, hogy félreérthető. Gondolom, hogy kapnak enni, csak azt kérdeztem, hogy külön leültethetjük őket is majd és külön tányéron, vagy a sajátból etetem. De ha ez olyan vicces és naív kérdés, akkor biztos természetes, hogy kapnak. :-) Én is ezt gondoltam, csak mondom, nehogy csalódjak.
2016. aug. 4. 11:46
 3/4 aHermann ***** válasza:

Szia!

Általában az akcióknál-árlistánál fel van tüntetve minden részlet.

Ha azt írják minden apróbetű nélkül, hogy 6 éves korig ingyenes, akkor az az jelenti, hogy ha a szoba pótágyazható, akkor a gyerkőc pótágyon (kinyitható kanapén) alszik. Az étkezés is biztosított. A reggeli a legtöbb helyen svédasztalos, a mellé kínált italokból (extra kávé feláras) is simán fogyaszthat (amit szeretne, külön tányéron). Vacsora vagy svédasztal (azt eszi, ami tetszik külön tányéron), vagy menüsorból választható. Utóbbi esetén szokott lenni gyerekadag.

Az ital vacsoránál extrán fizetendő.

2016. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Éppen erre voltam kiváncsi!
2016. aug. 4. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!