Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest népliget környékén...

Budapest népliget környékén milyen látványosság van?

Figyelt kérdés
Pláza, hasonló?

2016. aug. 18. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A pláza egy látványosság? :) a Népliget környékén nem igazán, esetleg a Fradi-aréna, ha érdekel. De metróval 10 perc alatt bent vagy a belvárosban.
2016. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tömegközlekedés használatát kerülném el. Nekem drága a jegy mert nem annyi a fizetésem.
2016. aug. 18. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:

És plázázni meg volna pénzed? Ez vicc...


Amúgy a Tisztviselőtelepen van egy nagyon szép templom, aztán ott a volt Pénzverde épülete, de a Golgota téri Ganz-bérház is egy szép építészeti emlék. Jó kiállitas van a Pedagógiai Gyűjteményben.Érdekes meg az Aszódi utcai lakótelepen a víztorony-lakás, továbbá a Népligetben a Planetárium. És ott a Groupama Aréna is. Az Ecseri útnal lévő templom és a szemben lévő vámház is műemlék.

2016. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztük volna mi mindenre nincs szükségünk. A planetáriumot láttuk de nem érdekelt, végül korábban indultunk. Jó volt az idő.
2016. aug. 18. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg meleg vagy, akkor ajánlatos este kószálni arrafelé :)
2016. aug. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ajjaj. De jó hogya 7 órásival jöttem haza. Rossz népek vannak arra. Nem vagyok meleg de emberként hungarista megnyílvánulással lehet roma prédává valltam volna nekem is haza úton jutott eszembe hogy nincs nálam kés. :)
2016. aug. 20. 09:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj te proli.
2016. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!