Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Az aggteleki határátkelőn át...

Az aggteleki határátkelőn át lehet menni most 2016-ban Szlovákiába? Van valami infótok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Schengenről hallottál már? Nem...
2016. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem is tudom hogyan lehetne finoman válaszolni egy ennyire lekezelő hozzászólásra...


Figyelj, te tudod, rólad szegénységi bizonyítvány. Ha tőled ennyi telik, legyen. De ezt a faragatlan stílust a te helyedben inkább megtartanám magamnak, nem kürtölném szét az éterbe. :)


De hogy a "hasznos" "hozzászólásodra" érdemben reagáljak (legalább egyikünk) képzeld, saját tapasztalat, már nem egy átkelőt megjártam autóval, és bizony volt melyet lezártak. Koppant egy jó nagyot?


Ha kérhetném olyan - segítő szándékű, kevésbé gúnyos modorú - emberek válaszoljanak, akik tudnak is választ adni egy egyébként nagyon rövid, velős kérdésre!

Előre is köszönöm nekik!

2016. aug. 20. 23:11
 3/4 anonim válasza:
Nem mesze lakom tőle, a felvidéki oldalon, át lehet jönni nyugodtan :) Nincs ott már semmi,csupan a megmaradt épületek
2016. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem én is, hogy igen, mert a hétvégén szeretnék menni..
2016. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!