Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire veszélyes Magyarorszá...

Mennyire veszélyes Magyarországon vadkempingezni?

Figyelt kérdés

A törvénnyel tisztában vagyok(24 órát lehet maradni)

Az egyedüli amitől tartok azok az emberek. Szemetet nem hagyok, 1 éjszaka után nyomtalanul eltűnök.

Mennyi az esélye, hogy egyszercsak kinyírnak, megvernek, megerőszakolnak, rámgyújtják a sátrat, vagyis itt milyen arányban vannak a gonosz emberek?

Természetjáró vagyok



2016. szept. 11. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Borsodban, Nógrádban és Szabolcsban nagyon nem ajánlatos, arrafelé rengeteg a buckalakó. Ha szerencséd van, csak a pénzedet meg a holmidat lopják el, ha nincs, beléd is böknek pár bicskát a biztonság kedvéért...
2016. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Garpe válasza:

Helytől függ, az erdőben általában nem szokott probléma lenni, ha emberekkel találkozol inkább csak a magány szépségét rontják el azzal, hoyg esetleg kérdezősködnek vagy meghívnak.

Persze nem árt előbb körbenézni hova megy az ember, városszéli gettó közelében, ha nem is feltétlen törnek az életedre, de esetleg leöntenek valamivel vagy ledöntik a sátrat. De ismertebb a településektől nem messzefekő tisztások sem biztos, hogy a legjobb heylek, tekintve, hogy remek helyszíne lehet a rendőri megfigyelő csapatnak, egy helyi arcok szervezte bulinak avgy akár egy esti légyottnak.

2016. szept. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked kell mérlegelni, hogy megéri-e az a néhány Ft amit megspórolsz,

egy biztonságos, WC-vel és fürdővel ellátott, őrzött kempinghez képest?!

2016. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Lakott területtől távol sátrazz le, és akkor nincs ilyen para. Nem fognak random az erdőben esetleges sátrazókra vadászni.
2016. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

1#valszeg a felsorolt megyékből pontozott valaki

3#ha azt kell mérlegelnem, hogy őrzött kempingbe megyek, ahol a szomszédok azt bömböltetik ami nekik tetszik, részegek és horkantva röhögnek,+elkapok egy csomó fertőzést a mosdóból, akkor vagy otthon maradok, vagy inkább késharcba keveredem.

Amúgy folyópartok erdeiben, településtől ha lehet távol szoktam letelepedni.

2016. szept. 17. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező,#1 vagyok, lehet igazad van :D valami érvképtelen húgyagyú idióta lehetett.
2016. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kárpátalján vadkempingeztünk. Egyszer késő este letelepedtünk egy fa alá.

Reggel felkeltünk, láttuk, hogy éppen egy temetőben vagyunk.

márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az a veszélyes kategória, mikor arra a párbeszédre ébredsz, hogy "gyújtsuk fel a sátrat-miért?-hátha kimászik belőle egy jó nő"

Nem lett felgyújtva de menekülni kellett. Azóta nem vadkempingezek az országban.

márc. 15. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!