Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Zamárdiban milyen programok...

Zamárdiban milyen programok szoktak lenni télen / mit érdemes megnézni, kipróbálni?

Figyelt kérdés
Jelenesetben nem templomokra vagy múzeumokra gondolok :D fiatalos, lendületes / nyugis,romantikus programok,helyszínek vannak december azon belül is karácsony tájékán? Helyiek mit javasolnátok? ^^
2016. szept. 12. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:

"fiatalos, lendületes / nyugis,romantikus programok,helyszínek"


Talán a közeli teszkót keresd fel...

2016. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sugarzik beloled az ertelem. Koszonom feldobtad a napom !^^ A tovabbiakban orulnek normalis valaszoknak is :3 :)
2016. szept. 14. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi lassan 5 éve járunk vissza Zamárdiba minden nyáron. Tényleg nincsenek neked megfelelő téli programok. Nyáron van ott jó nagy élet. :) 16/F
2016. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ha te sem télen jársz oda, honnan tudod h nincs semmi arra decemberben?! valami csak van... (pl egy adventi vásár)

Tudom h nyáron király :D csak hát én télen jutok el oda.. szóval ezért érdekelt volna valami program javaslat (normális stílusban ):D

2016. szept. 14. 23:31
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Sugárzik a kérdésedből az értelem!

Azt hiszed, hogy lemész egy téli alvó településre, és a tiszteletedre majd esztrádműsort rendeznek esténként?!

2016. szept. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem. de Honnan a picsbó kellene tudnom h zamárdiban van e valami hasonló ha még nem voltam ott egyszer sem?! lehet egyszerű nemmel is válaszolni, vagy egy nemtudommal, vagy simán figyelmen kívül hagyhatod a kérdést ha hülyeségnek tartod. Senki nem kötelezett arra, h reagálj rá valamit, szóval nem kell egyből fikázni. Jó pár településen vannak helyi szokások, programok karácsonykor pl egy egyszerű vásár, vagy valami előadás, van olyan helyiség aminek a cukrászdája híresebb az átlagnál.... és ezeket nyilván a helyiek tudják leginkább ezért inkább hozzájuk szólt a kérdés. Ha az vagy, és nem tudsz hasonlóról. kímélj meg a szarságaidtól. Köszi.
2016. szept. 16. 21:46
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Nyugi!

Nem te vagy az egyetlen agyhalott az oldalon, aki értelmetlen kérdéseket tesz fel.

Magadtól is lehetne annyi eszed, hogy egy kis balatoni településen télen mindössze a 20 helyi lakos van + a pap, a boltos, meg a körorvos.

Mond nekik, hogy te "fiatalos, lendületes, romantikus programok"-at akarsz.

Ezt simán megoldja neked a doki egy végbélkúppal.

2016. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Agyhalott vagyok mert azt hittem vannak itt normalis emberek is. Ugy gondoltam ahol negy csillagos szallodakban pihengetnek, akadnak nemi turisztikai programok helyi erdekessegek is a balatonon kivul. (Csak peldakepp, pusztahencsen is vannak helyi szokasok amik erdekesek meg is csak egy eldugott falucska draga szallodak, Turisztikai latvanyossag nelkul)
2016. szept. 17. 10:03
 9/10 anonim válasza:
Szia! Helyi lakos vagyok,télen ha nincs nagyon hideg a kilátót tzdnám ajánlani,nagyon szép a panoráma! Sajnos Zamárdi nyáron az igazi így télen kevesebb a látnivaló,kevesebb étterem van nyitva meg hasonlók,de kiránduló helynek nagyon szép!
2016. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha valaki normálisan válaszol, már nem is reagál senki 😁
2019. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!