Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestről szentendrére?!

Budapestről szentendrére?!

Figyelt kérdés
Először is azért fordulok hozzátok, mert a google sajnos ' nem a barátom '. Szabolcsi srác vagyok, és egy kis faluban nőttem fel. Így nem volt részem soha nagyobb utazásba, főleg nem egyedül. A fővárosban is max osztálykiránduláskor jutottam el. Így 20 évesen úgy döntöttem, hogy kitörök innen és katona leszek. Október 3.-án szentendrére kell mennem a laktanyába kiképzésre. Tudnátok segíteni, hogyan jutok el? Busz, vonat, hév? Bármilyen válasznak örülnék, és köszönöm segítőkészségeteket !
2016. szept. 17. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

El nem tudom képzelni hogy nem sikerült ezt a google-ban megtalálnod :).


Bp Batthyány térről megy a HÉV Szentendrére. A Batthyány tér a piros metró vonalán van. A vonal legvégéig kell utaznod, onnan 10 perc gyalog a laktanya.

2016. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha Nyíregy felől indulsz, akkor választhatsz is útirányt, ami a vonatot illeti.

Ha a Keletibe érkezel, akkor a 2-es metróra szállva a Batthyány térig mész, ahogy az első írta.

Ha a Nyugatiba érkezel, akkor ott 4-es vagy a 6-os villamosra kell felszállni a Széll Kálmán tér felé. A villamosról 3. megállónál kell leszállni (Margit híd budai hídfő) Az aluljáróból érhető el a HÉV megállója Szentendre felé.

2016. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! Nem is kerestem a google-ban, azért nem sikerült. Gondoltam így érthetőbb, ha olyan válaszadó válaszol, aki ismeri a környéket :)
2016. szept. 17. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Én sem értem, mi ezen olyan bonyolult, hogy nem találod meg... Egy leendő katonától azért több kreativitást várna az ember. Na, mindegy.


H5-ös HÉV, a Batthyányi térről indul, végig Óbudán, aztán ki Pomáz, Szentendre... (persze több megállóval)

A végállomásig kell menned.

2016. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Többet? Én úgy hiszem most fognak kiképezni. Nem szophatom ki a kisujjamból. És talán nektek természetes a hév, metro stb. Nekem nem. Értelmesen kérdeztem.
2016. szept. 17. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!