Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szilvásvárad, Szentendre,...

Szilvásvárad, Szentendre, Visegrád-hova érdemes 2 napra elmenni?

Figyelt kérdés

Hova érdemes menni egy ájszaka/2 nap időtartamra egy párnak? :)


Szentendre, Visegrád lenne közelebb nekünk, ezért ebből szempontból az lenne jó, de kíváncsi vagyok a véleményekre?


Mindenütt van látnivaló de hová érdemes leginkább menni?


Wellness-fürdés rész annyira nem vonz minket, inkább aktív, városnézős dolgok érdekelnek bennünket.



2016. szept. 20. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szentendre fél napos program: skanzen, Duna-part.

Videgrád: vár, Duna-part.

Szilvásvárad szerintem jobb lenne. A Szalajka.völgy nagyon szép, ott van a Fátyol vízesés, tavak, ősemberbarlang, kilátó, erdész múzeum, Orbán ház a faluban, van kisvasút is, kerektemplom.

Szváradhoz közel van Szarvaskő, ahol fel lehet menni a hegyre a vár romjaihoz, onnan nagyon szép a kilátás.

Közel van Eger is, a vár , múzeumok, Szépasszony völgye.


SZóval én Szilvásváradot javaslom. :)

2016. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szentendre + Visegrád lehet együtt egy 2 napos program. Külön-külön 2 napot nem érdemes ott tölteni, esetleg kirándulással lehet egybekötni, és elgyalogolni Pap-réten át Visegrádról Szentendrére vagy fordítva.
2016. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szilvásvárad. Párommal tavasszal ott voltunk 2 napra. Tökéletesen elég mindenre és szép hely. Kirándultok egyet a Szalajka-völgybe, megnézitek a vízesést, felmásztok a kilátóhoz vagy az ősember barlangba, esztek egy jó pisztrángot, aztán el lehet még menni Egerbe, megnézni Bélapátfalván az Árpád-kori templomot, vagy csak autókázni a környéken.
2016. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Úgy látom Szilvásvárad a nyerő nálatok :)
2016. szept. 21. 14:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Október közepén még van olyan idő szerintetek hogy érdemes legyen ezekre a helyekre menni? :)
2016. szept. 21. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Amilyen meleg októberek voltak az elmúlt években, szerintem simán. :) Meg aztán, kirándulni 15 fokban is lehet, max felvesztek egy dzsekit.
2016. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi :)


Sajnos nyaralás nem volt idén így erre az évre ez lesz a kikapcsolódás reméljük minden jól alakul és az időjárás is kedvünkre tesz :D

2016. szept. 21. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!