Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Az Európai Autómentes napon...

Az Európai Autómentes napon (szep.22. ) a MÁV-on ha felmutatom a Forgalmit akkor hány személy utazhat velem?

Figyelt kérdés

Igazából arra is kiváncsi lennék hogy csak családtagok utazhatnak vagy akár "külsős" személy is utazhat velem?

Köszönöm.


ui:

Azért kérdezem itt, mert ha a MÁV-nak írtam volna, akkor szerintem kb. december környékén már meg is kaptam volna a választ :)



2016. szept. 20. 18:51
 1/4 sanyinak ***** válasza:
Csak a forgalmiban szereplo tulajdonos (v uzembentarto) szemely. Mas evekben is igy volt.
2016. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kár, mert itt Szegeden mindenre felülhet egy "autónyi" család (2 felnőtt+3 gyerek) Ezért reménykedtem hátha...
2016. szept. 20. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjuk elég nagy gáz, hogy nektek nyalják a hátsótokat, aki meg egész évben nem autózik, az fizessen most is...
2016. szept. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Kifejtenéd bővebben?

Érdekelne hol van az az egész éves nyalás :)

2016. szept. 23. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!