Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha van bérletem, tényleg...

Ha van bérletem, tényleg ingyenesen szállíthatom a kerékpárt a vonaton?

Figyelt kérdés

A MÁV oldalán olvastam, hogy "Vásároljon havi, félhavi vagy 30 napos vasúti bérletet és szállítsa kerékpárját ingyenesen vonatainkon! Érvényes bérlettel rendelkező utasuk hétvégi napokon díjmentes kerékpárjegy megváltásával utazhat kerékpárjával a bérleten feltüntetett viszonylaton."


Ez igaz lenne? Tehát ha holnap szeretnék vonaton biciklit vinni akkor csak mondjam, hogy van bérletem és díjmentes a kerékpár szállítása?



2016. szept. 23. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy te is írtad kell kérned egy ingyenes kerékpárjegyet. A bérleted önmagában nem elég.


[link]

2016. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég a bérletet felmutatni, nyilván statisztikai okokból, de kell ingyenes kerékpárjegyet kérned.
2016. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy bemegyek, mondom, hogy egy ingyenes kerékpárjegyet kérnék és felmutatom a bérletem? Nem kell hozzá semmilyen egyéb kedvezményes papír?
2016. szept. 23. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Amint látod így van.
2016. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennek örülök. Köszönöm szépen!
2016. szept. 24. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!