Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hévizi tó télen mennyire hideg?

Hévizi tó télen mennyire hideg?

Figyelt kérdés
Olvastam már utána mindenféle hőfokot, de elég nehéz megitélni ugyhogy szivesen meghallgaték bárkit aki fürdött már télen a tóban. Fázósabb idősebb embereknek (anyukám) mennyire ajánlhatom programoként télen a hévizi tófürdést?
2016. szept. 26. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hehe :) ezt évekkel ezelőtt megkérdeztem, és azt mondták, a víz hőfoka kellemes, viszont kijönni elég vacogtató.
2016. szept. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
En mar voltam telen, es 1# igaz eleg sz*r kijonni a vizbol:D Gyorsan attorolgeted magad es jo lesz;) Es nagyon kellemes benne lenni:3 + nincsenek olyan sokan mint nyaron.
2016. szept. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Van olyan szálloda, ahol a benti medencében is a tó vize van, nem?
2016. szept. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem gondoltam volna hogy ilyen későn is ilyen hamar jön a segitség! :D mentek a zöld kezecskék :)


A kellemeset a benti fedett részre vagy a kinti részre mondjátok?

2016. szept. 26. 01:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Van olyan szálloda de ha már hévizre megyünk akkor kipróbálnánk a tavat is! :)
2016. szept. 26. 01:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Kellemesen meleg a vize! :) A gumivackok ajánlottak mert mély.
2016. szept. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fedett, de kintről be lehet úszni, szal valamennyire nyitott.
2016. szept. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az épületben egyáltalan nincs hideg, ott kijönni is kellemes. Viszont amikor kiúszol a nyílt részre az épületből, érezhetően hidegebb a víz is, hiába ugyanaz a tó, hiszen a fedett rész alatt megrekedő meleg levegő nem hagyja kihűlnina fedett rész alatti víz felső rétegeit.


Mindenesetre ha kemény mínuszok vannak, akkor a tó külső részein muszáj úszni ahhoz, hogy komfortosan érezd magadat.

2016. szept. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!