Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen hőmérsékletűek az...

Milyen hőmérsékletűek az élmenyfürdők medencéinek vize bárhol az országban?

Figyelt kérdés
Családdal, kis gyermekekkel utaznánk az országban télen bárhová ahol van élményfürdő, de nagyon fázósak vagyunk . Melyiket ajánlanátok ahol kellemes az élménymedence hőmérséklete ?
2016. okt. 12. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Milyen színű általában bármelyik virág?
2016. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább nem versenyzek az agysejtjeiddel, félek hogy alulmaradok...
2016. okt. 13. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked mi a kellemes?

Ahová mi szoktunk menni ott csak kinti medencéből van 4 féle hőmérsékletű. A legmelegebbe én már bele sem megyek mert "fáj", de valakinek az a kellemes.

Az agysejtekről meg ne nyiss vitát! Főleg, ne egy olyan sportágban ahol nincs hendikep!

2016. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy minden fürdőben van melegvizes medence, én el is ücsörögnék benne sokáig, de nekem a gyerekek miatt az a fontos, hogy az élménymedence legyen kellemes hőmérsékletű. Erről tudsz valami infót? Bükkfürdőn nem rossz, de sokszor voltunk, és aggódok, mert pár éve voltam Miakolctapolcán a barlangfürdőben szulveszterkor és hideg volt a vize. Így élvezhetetlen volt. És azt sem tudom, higy hom tunék utánnanézni. Bár lehet telefonon kéne egyenesen a fürdőt hívni. Azért ha van ötleted hova menjünk akkor örülnék ha ajánlanál valamit.
2016. okt. 26. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!