Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol van budapesten vagy...

Hol van budapesten vagy környékén olyan minimum 10 emeletes épület, ahol bárki felmehet a 10-edikre?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondold át a kérdést. Aztán tedd fel újra.
2016. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

miért? ez a kérdésem. szeretnék felmenni egy 10. emeletre, de lakóházba csak akkor mehetek be ha ismerőse vagyok egy ottlakónak, a legtöbb "magas épület" pedig kutató központ beléptetővel.


szóval nem tudom hova szabad a bejárás ahol van 10.

2016. okt. 30. 23:37
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Remélem nem ugrani akarsz!
2016. okt. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lol..nem:D ahhoz minek épület, elég lenne egy híd is :D
2016. okt. 31. 00:38
 5/10 anonim ***** válasza:
BME E épület, akárki bemehet, de tényleg ne ugorj le
2016. okt. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Szent István bazilika tetejére 500Ft-ért fel lehet menni. Nem tudom, hogy hányadik emeletnek felel meg, de a 20 emeletes Nyufig kisebb tőle, és oda nem is tudsz bejutni.
2016. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Végig csöngetsz egy panelt, majd ha kérdik az mondod "én vagyok" és már benn is vagy.
2016. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

BME-s válaszoló : köszi, meddig lehet bemenni? nem kérdeznek semmit? köszi szépen :)


6-os: nem a magasság számít hanem az emeletek száma, de azért köszi hogy írtál


7-es: gondoltam rá, de nincs kedvem kérdésekre válaszolni ha esetleg elkapnak :DD

2016. nov. 4. 00:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Hétköznapokon reggel 8-tól este 8-ig biztosan nyitva van, mivel addig vannak órák, de szerintem már reggel 7-től is. Hétvégén nem tudom, de szombaton talán nyitva van valameddig. Senki nem kérdezget semmit, több ezren járkálnak ki-be naponta. Azt hiszem, a felsőbb emeleteken nyelvtanároknak az irodái vannak, de a folyosónak is van ablaka, ha az kell, de tényleg ne ugorj ki. És amúgy titok, hogy mire kell 10 emelet? :P
2016. nov. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Szóró lapot hoztam" szöveg is instant belépő.
2016. nov. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!