Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Rudas Gyógyfürdőben vannak...

Rudas Gyógyfürdőben vannak szaunák?

Figyelt kérdés

Azt írja a honlap, hogy szaunavilág, de egyetlen kép sincs, hogy hogyan néznének ki a szaunák...és ha vannak akkor letudnátok írni, hogy mennyi és milyen jók? Előre is köszönöm a válaszokat!


Aki normálisan válaszol, azokat mind felpontozom😁😁



2016. nov. 8. 17:54
 1/2 anonim válasza:
Igen vannak, komplett szaunavilág van finn, aroma szaunákkal, van sószoba, és gőzterem is. A török fürdő részen nem voltam még, mert az hétköznap csak naturista és kedd kivételével férfi nap van. De ott is a gyógymedencéken kívül állítólag van szauna és gőzterem is.
2016. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Szanuavilag/Törökfürdő részben egy száraz és egy gőz szauna van. A gőzben két terem, a szárazban három. Ahogy mész beljebb egyre intenzívebb mindkettő. Ezen kívül 6 különbőző hőmérsékletű merülő medence. Hideg-meleg zuhany meg hidegvizes vödör amit magadra boríthatsz.


A gőz nekem annyira erős, hogy én oda nem szoktam sose bemenni. A száraz teljesen jó. Viszont ne úgy képzeld el mint a klasszikus finn szaunákat, hogy fából van az egész, még lépcsőzetes ülőfelületek. Hanem csempézve van, és fa karosszékkek vannak körbe lerakva. Szóval feküdni nem tudsz. De gondolom azért van így, mert egész létesítmény 500+ éves, a szauna meg szinten nem a mai globalizált világ standardjei szerint épült, de ettől még szerintem nagyon jó.


Ezzel együtt megjegyzem, hogy jelenleg az egyetlen szauna Budapesten, ahol nem köteleznek fürdőruha viselésére. Helyette egy textil-kötényt adnak, szóval nem kell teljesen meztelennek lenni. De ez sajnos csak hétfőtől-csütörtökig engedélyezett.

2017. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!