Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kérdésem a MÁV-val kapcsolatos...

Kérdésem a MÁV-val kapcsolatos. Több infó lent! (? )

Figyelt kérdés
Tehát, az lenne a kérdésem hogy van-e a következőre megoldás. A lényeg, hogy ahol lakok én ott tanulok, viszont a barátnőm 70 kilóméterrel arrébb lakik. 50%-os diákjegyet szoktam venni, viszont ez kicsit drága huzamosan. Van valamilyen más jegy, vagy valami jeggyel kapcsolatos megoldás? Várom az ötleteket!

2016. nov. 17. 22:19
 1/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
[link] ? Mennyire gyakran utazol? A bérlet sajna akkor jön ki jobban, ha legalább 15x meglátogatod havonta.
2016. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mennyi neked a jegy, 500 ft?

Sajna nincs barátnő/barátlátogatási kedvezmény a Mávnál.

Viszont, ha napi szinten jársz hozzá, akkor érdemes bérletet venni. Diákkal nem drága. Ha nem, akkor meg mondjuk menj hozzá kéthetente, a többi héten meg utazzon ő hozzád.

Nem tudom, hány évesek vagytok, de gondolom a szüleidtől kapsz zsebpénzt, azért nehéz megoldani az utazást. Vállalhatnál diákmunkát a suli mellett, ha már elmúltál 16.

2016. nov. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2:bdiákbérletet Csak a lakóhely és az iskola között lehet venni. Lakóhely és barátnő között nem. Épp ezért a MÁV kínálatában nincs olcsóbb megoldás, mint a diákjegy.
2016. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
Egyébként Ő is beszáll az utazási költségeidbe? Mert így is redukálható, hogy ketten fizetitek "együttlétetek árát".
2016. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!