Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Online vásároltam volánbusz...

Online vásároltam volánbusz jegyet de nem nyomtattam ki úgy elfogadható?

Figyelt kérdés
Budapest-Ózd vonalra vásároltam jegyet a mobilomon és pdf formátumban van meg azt elfogadják majd a buszon ha felmutatom? Próbáltam tájékozódni a megerősítő email alapján és a volán oldalán azonban nem találtam választ. Minden részlegükben eltér a magyarázat. Ezért próbáltam hívni az ügyfélszolgálatot de nem vették fel a telefont. Valami olyanról azonban tudomást szereztem ,hogy üzemeltetőtől függ ,hogy elfogadják-e ebben a formában. De a járatoknál nem írja melyik üzemeltető csak a jegyen már. Előre is köszönöm!
2016. dec. 29. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak a Volanbusz Zrt járatain fogadjak el mobil eszközön. A másik elfogadó az ÉNyKK, de az nem üzemeltet arra járatokat.
2016. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!