Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb és legjobb balatonparti település, vagy város? Miért?

Figyelt kérdés

#Balaton-part #balatoni város #balatoni település
2017. jan. 30. 06:07
 1/4 Kései Sirató ***** válasza:

Szerintem BAlatonfüred a legszebb, azért mert nagyon kellemes sétány húzodik a part mentén. (Tagore sétány), ahol számos szobor, zöld fa és színvonalas térkő van, ugyanitt remek éttermek, cukrászdák. A kikötő is szuper, gyakran indulnak sétahajók, a mólón jót lehet sétálni, kisvonatozni is lehet, van télen-nyáron nyitva tartó akvárium, ami főleg a gyerekeseknek jó program, ezenkívül nagyon híres cukráászdák vannak, számos wellness hotelben lehet megszállni, szóval rengeteg a pozitívum. Gyönyörű park legalább 4 van. Jók a strandok, fel vannak újítva. Egész jó pláza is van. A kemping is szuper, lehet vízisíelni és nem annyira drága. Közel van Veszprém, ott is sok a programlehetőség..

Ami negatívum az az, hogy drága nagyon a parkolás.


Ezenkívül jó szerintem még Balatonföldvár, Tihany, és a Badacsony is szuper.

2017. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, várom még a válaszokat! :)

Egyébként nekem is első számú nagy kedvencem Füred! :)

2017. jan. 31. 03:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Tihany,Siófok,Balatonalmádi,Balatonfüred
2017. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Siófok mitől "szép" ? Tele van vandállal és túl városias.
2017. febr. 1. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!