Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok mondani Miskolcon...

Tudnátok mondani Miskolcon elhagyatott/ijesztő helyeket?

Figyelt kérdés

Fotózás szempontjából lenne jó, és főként Miskolcon lenne jó ha lennének ilyen helyek.

Volt még anno a Szemerén (a nagy OTP mögött) lévő ház, csak azt sajnos kezdik lebontani omlásveszély miatt.

Aki tud légyszi írjon



2017. febr. 1. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Vasgyár

Kossuth mozi

Juno szálló Tapolcán

Egyetemváros felé ahol bekanyarodik a busz, volt egy romos épület, nem tudom, megvan-e még

Zsinagóga belseje elég romos

Gömöri pályaudvar, ritkán járok arra, de legutóbb elég romosnak tűnt az is


Ijesztőnek meg Lyukóbánya...

2017. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezek olyan urban decay stílusú képek lesznek? azokat szeretem
2017. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én jártam Lyukóbányán, de nem volt ijesztő. Lepusztult emberek lepusztult épületekben tengetik az életüket, oké, de ha csak úgy arra jársz, nem ijesztő. (Más kérdés, hogy majdnem nyakonbåszott egy villám, na az ijesztő volt.)
2017. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lyukóba nem szándékozok kimenni, amilyenek ott az állapotok inkább távol maradok onnan :D

De a zsinagóga jónak hangzik, meg a Vasgyár is.

Köszönöm!

2017. febr. 4. 11:10
 5/6 anonim válasza:
Lyukobánya nem nappal nem para, van egy elhagyatott vágóhid a Károly hotel kornyékén, a vasgyár környéke nagyon jo, a Kossuth-moziba hátul br lehet menni, a Junoban sajnos vanak őrök, ahogy kiráyl asztalon a szanatóriumban is, pedig a szanatórium nagyon király hely.
2017. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fenn lesznek valahol a képeid?
2017. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!