Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért vannak az emberek...

Miért vannak az emberek annyira elájulva Győrtől, hogy az milyen jó hely? Mit szeretnek benne annyira?

Figyelt kérdés
Nekem a többséghez képest egészen ellentétes véleményem van róla. Kifejezetten barátságtalan, kellemetlen, túlzsúfolt városnak tartom, ahova sokat kell járnom de nem láttam még túl sok érdekes dolgot, autók és tömegnyomor az viszont van bőséggel. Meg egyesek úgy néznek rá az emberre mint akik ölni tudnának
2017. febr. 16. 09:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk csak a belvárost, annak a környékét meg a Mosoni-Duna környékén lévő területet ismerem, arról a részről beszélek
2017. febr. 16. 09:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert így gondolják. Ennél jobb válasz nincs.
2017. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hany magyarorszagi varost ismersz meg?
2017. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előnyeit nézik, hátrányait kevésbé.

Pééldául sok a szupermarket, ahol mindig friss és olcsó péksütemény kapható, akár kemencéből frissen hozott forró állapotban. Meg más olcsó termékhez is hozzá lehet jutni.

Ugyanez például a szülőfalumban nem jellemző, ott van egy bolt ami visszaél a lehetőséggel és például egy megkövesedett zsemlye 35 Ft, a győri multi boltjában a forró friss 14-15 Ft.

Persze a szülőfalumban síri a csend és nem visít soha mentő vagy rendőrautó, valamint a levegő is szanatóriumi minőségű. Valamint nincs rohanás. Ugyanez Győrben nem jellemző.

Aki munkabérből él, annak Győrben sok a munkalehetőség, például itt az Audi. Míg például a szülőfalumban aki nem maszek szemléletmódot tanult az őseitől hogy hogyan éljen meg akár a jég hátán is, vagy nem ért az önellátáshoz annak némi protekcióval még közmunkásként lehet esélye. Vagy ingázhat városra.

Szóval elájulni egyik településtől sem kell. Hacsak nem a szülőfalumban a kőkemény zsemlye miatti éhségtől, Győrben meg a szennyezett levegőtől. :))

2017. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Persze a szülőfalumban síri a csend és nem visít soha mentő vagy rendőrautó, valamint a levegő is szanatóriumi minőségű. "


Viszont vasarnap reggel hatkor nekiall flexelni a szomszed idiota, vagy fuvet nyirni, vagy fat fureszelni, telen pedig este 6 utan olyan fust van hogy nem lehet ablakot nyitni.


De amugy tokeletes :)

2017. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 5: Azt kifelejtettem hogy a szülői ház a falu szélén van és szomszédmentes, akár egy tanya. Persze bent a faluban már lehet vita abból hogy ki mikor perregteti a fűnyírót.
2017. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak azert irtam, mert en is laktam falun is, most meg egy nagyvarosban. Nincs szignifikans kulonbseg a bosszusagok szamaban, csak a jellegeben :)


Bar allitom hogy itt ebben a masfel millios multikulti varosban telen jobb a levego mint a fatornyos kisfalumban.

2017. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!