Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Àprilis végén milyen...

Àprilis végén milyen helyszíneket járnátok be egy 6 éves kislánnyal Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sajnos a nyáron kilöve a szabi.. (közölte velem tegnap a fönököm) de céges autó és benzinkártya rendelkezésre áll, ami pozitívum..

5 napból áll majd körutazás..

1.nap Szalajkavölgy és Eger lenne..

2.nap Nyíregyháza állatkert..

3.nap valami élményfürdö, ahol közepes méretü csúszdák is vannak (még kutatom melyik lenne a megfelelö..)

4. és 5. napra sajna nincs semmi ötletünk.. szívesen boboznánk vagy valami izgiset csinálnánk :o)


Köszi elöre is a tippeket!


2017. ápr. 14. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl. Miskolctapolca, ott van bobpálya is.
2017. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott voltunk tavaly és hihetetlen rossz a fürdö.. se egy csúszda, se semmi ilyesmi.. hideg a víz, hideg a barlang, 5 perc alatt körbejárható medencék..
2017. ápr. 16. 19:45
 3/3 anonim válasza:

Kalandpark,hajókázás,várlátogatás,bob,esetleg Aggteleki cseppkőbarlang(mindenki dícséri hogy milyen csodálatos bárnekem egyáltalán nem tetszett,de azért ideírtam..),mozi/színház,játszóház(ugrálóvárral,labdamedencével).

Kifogytam az ötletekből, de remélem tudtam segíteni :).

Jó kirándulást!

14/L

2017. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!