Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tolna megyében milyen látnival...

Tolna megyében milyen látnivalók vannak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 19:52
 1/3 anonim válasza:

Gemenci erdő, stb.

[link]

Itt wikipédián elég sok dolgot leír, de szerintem a települések weboldalán is találsz információkat.

2017. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Márciuska ***** válasza:

A fenti oldal nem rossz, de azért van több látnivaló is. Ajánlom a programturizmus.hu oldalt, ott nézelődj, de itt van pár ötlet. Nem egy olyan látványos, gazdag megye, de azért van néhány érdekesség.

- Tamási parkerdő, kilátó, vadaspark, + ha szereted a fürdést, akkor a termálfürdő

- Gemenci erdő, kisvasút, méhészeti múzeum, halászati múzeum, pörbölyi ökoturisztikai központ

- Lengyel-Annafürdő tanösvény

- Simontornyai vár

- Ozorai vár

- Dunaföldvári vár

- Szászvári vár (jó ez már Baranya, de a határon)

- Rétimajor, halastavak látogatóközpont és halászati múzeum (aranyponty.hu - ez meg Fejér, de ez is közel a megyehatárhoz)

- Dombóvár Konda-völgyi tanösvény, Szigeterdő

- Ha különlegeset szeretnél, a bátaapáti radioaktív hulladéktárolónak is van látogatóközpontja, érdekes

- És persze Szekszárd, Béla-tér, Szőlős-kilátó, szurdik-tanösvények, Bati-kereszt, Garay pince - Szerintem érdemes utánanézned, van-e a város honlapján turisztikai információ

2017. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Márciuska ***** válasza:

Ezt most találtam:

[link]

2017. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!