Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siofok! Hol erdemes megszallni...

Siofok! Hol erdemes megszallni es etkezni? Mennyibe kerul kb egy foetkezes/menu?

Figyelt kérdés

Egyes csaladtagjaim meg nem voltak soha, igy el szeretnem oket vinni, 5-en lennenk. Tudom, hogy mashol olcsobb, de oda szeretnenk menni.


Kikotes: Ne haznal-ott lako emberekkel kelljen lakni-illetve ne legyen kozos senkivel semmi, amugy lehet hostel is vagy olcsobb hotel. A lenyeg, hogy tiszta legyen es megbizhato. Illetve le lehessen parkolni a kocsit,nem csillagaszati aron, es a part gyalog megkozelitheto legyen.


Hol erdemes etkezni? Mivel 5-en vagyunk, ezert nem a legdragabb helyen szeretnenk, de nyilvan nem peksuti lenne az ebed.


1 max 2 ejszakara tudnank menni, mert sajna nincs tobb szabadsag. Szerintetek van lehetoseg emberi aron foglalni, ha csak 1-2hettel elotte foglalunk? Az a baj, hogy olyan a munkahely, hogy nagyon elore nem lehet szabadsagot bekalkulalni, igy lefoglalni sem, max olyat, ahol nem kell foglalot fizetni es ingyenesen visszamondhato.


Koszi a valszokat.


2017. máj. 9. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Felmesz valamelyik nagyobb szallaskereso oldalra...beirod a felteteleidet.....majd böngészel a talalatok kozott....
2017. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Huha, na ne mond, ezt mar megcisnaltam.:D


Szemelyes tapasztalatokat varok. Mivel most meg nem tudom, hogy milyen szinten szoktak elfogyni nyarig. (Korabban nem nezegettem.) Illetve az etkezesrol nem tudok igy nezelodni...

2017. máj. 9. 09:49
 3/3 anonim válasza:
Üdv azt nem tudom hogy hol kéne megszálni, de mi itt ettünk egy héten kereszűl 950 a menu és nagyon jó az adagok is rendbe vannak , ki lehet ülni nekünk nagyon bejött ez a hely [link]
2017. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!