Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » PESTIEK! Hogy jutok el a...

PESTIEK! Hogy jutok el a legegyszerűbben a reptérre 2es terminál?

Figyelt kérdés

Dunaújvárosból megyek fel pestre.

Leszállhatok a buszról :

Budapest Népliget pályaudvar

a vonatról: Déli pályaudvar

Kelenföld


Jah és hajnali 5re kell felérnem. Köszönöm!!


2010. máj. 16. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Népligetnél szállj le, onnan metróval Kőbánya-Kispestig menj, majd a 200E-s busszal a 2-es terminálig. Kb. 40 perc az út.
2010. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Igen, a Népliget lenne a legjobb, csakhogy ha hajnali 5-re kell a reptérre érned, BKV-val nem fogsz addigra odaérni, mert az első metró 4:30-kor indul Újpestről és 31 perc a menetideje, szóval kb 5-re van csak Kőbánya-Kispesten és onnan még a 200E busz, ami 5 óra előtt csak 4:38-kor és 53-kor indul... Sehogyse érnél így oda időben, úgyhogy én mindenképp Népligetet javasolnám, közelebb van, mint a Déli és onnan pedig taxi.

Én elég közel lakok Kőbánya-Kispesthez, mégis mikor eddig utaztam, mindig taxit hívtunk. A város szélénél rámegy a reptéri gyorsforgalmira és azon tud húzni már rendesen, hamar ott leszel, főleg hogy ilyen korán mész.

2010. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, bocsi nem olvastam a kiegészítést. Igaza van a másodiknak!
2010. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!


és ha előtte való nap este felmennék? meddig járnak a vonatok/buszok/metrók??

2010. máj. 16. 10:48
 5/7 anonim válasza:

Második vagyok.


Mivel nem tudom, milyen busszal jönnél, vagyvonattal, így passz, de nézd meg elvira.hu-n a vonatokat, hogy előző nap meddig járnaké Buszt meg gondolom itt: [link]


A bkv járataira meg BKV.hu és felül kiválasztod h busz, metró, villamos, troli vagy mi kell neked. Amúgy a Népliget vonala az a 3-as metró.

2010. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a linkeket!


valószínűleg vonattal fogok menni.

az elvira.hu-n találtam is vonatot.

dunaújváros 22.37 - kelenföld 23.52 (vonattal)

kelenföd - zugló PIROS 7-es autóbusszal közvetlenül[40]

zugló 0.44 - ferihegy 1.00


akkor ezek szerint a 7es számú busz jár ilyen későn is?

2010. máj. 16. 11:10
 7/7 anonim válasza:
100%

A 2-es vagyok.


Hát nem tudom, BKV.hu-n [link] itt utolsó 7E(piros) járatot 23:11-re írják. És csak ez, meg a 173E végállomása van Kelenföldi P.U-nál.

Na de kicsit utána kerestem, és szerintem:


dunaújváros 22.37 - kelenföld 23.52 (vonattal)

Utána 907-es éjszakai busz ( [link] onnan a Kelenföldi vasútállomástól 23.59 indul és Zugló vasútállomáson 0.29-kor van.

Innen pedig 0.44-kor indul vonat Ferihegyre, ami 1:00-kor érkezik.


Nagyjából te is ezt írtad, csak a piros7-es nem stimmelt, főleg hogy olyan már nincs is, csak 7E és az sima nappali járat, este már nem megy. Szal ugyan ott megáll a 907-es éjszakai, az lesz jó. Remélem segítettem. :)

2010. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!