Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen bússzal tudok elmenni...

Milyen bússzal tudok elmenni a budapest keletipályaúdvartó a westend bevásárlóközpontig?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
72-es trolival. De jó nagy paraszt vagy az írásod alapján... búsz és pályaúdvar... xD
2010. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Pesten nem búszok járnak, hanem buszok, és pályaúdvar sincs, úgyhogy szerintem sehogy.
2010. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a 72es nem jár a keletitől nem?

75-ös trolly, a múzeum előtt le kell szállni (nemtudom pontosan melyik megálló) és ott lehet felszállni a 72-esre.


(ha jár a keletitől a 72-es akkor meg úgy, de én szerintem nem jár:o)

2010. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha felpattansz a 2-es metróra, átszállsz a Deák térnél a 3-as metróra, és leszállsz a nyugatinál, úgy talán még gyorsabb is.
2010. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Keletinél felszállsz a 7-es busszra, leszállsz róla a Blaha Lujza téren (első vagy másodk megálló). Ott felszállsz a 4-es 6-os villamosra és az Oktogont követő megálló a Nyugati tér, ott van a Westend City Center.
2010. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De mivel itt sokan érzékenyek a magyar nyelv helyes használatára, természetesen a buszra az egy "sz" :-)
2010. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

73-as troli közvetlenül meg a Keletitől. A 72-es nem arra jár.

Tehát felszállsz a 73-as trolira, majd a 8. megállónál (Nyugati tér, Podmaniczky utca) leszállsz. 9 perc. Ennél gyorsabban semmivel nem fogsz odaérni. A troli 10 percenként jár.

2010. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!