Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha hétvégére megyünk főszezonb...

Ha hétvégére megyünk főszezonban akkor a hétvégi illetve a főszezon felárat is felszámolják?

Figyelt kérdés
Szeretnénk megvásárolni egy balatoni csomagot, de a plussz költségeknél fel van tüntetve ha hétvégén mennénk akkor 4000 ft/fo/ejt szamolnak fel. És olyan felár is fel van tüntetve ha főszezonban megyünk akkor 5000ft/fő/éj. Ha ugy esik hogy hétvégén mennénk, ráadásul főszezonban, akkor mind a két felárat felszámolják?

2017. máj. 30. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Hiszen főszezonban mehetnétek hétköznap is - akkor csak a főszezoni árat számolják. Ha ráadásul még hétvégén is mentek, akkor bizony sokkal többet kell fizetni.

Én is néztem már ilyen utakat, ahol többe kerül a leves, mint a hús... És akkor még az idegenforgalmi adóról nem is beszéltünk, ami a Balatonnál akár 500 ft/fő/éj is lehet - ami szintén elég tetemes költség...

Érdemes jó alaposan körülnézni a neten - lehet, máshol (pl. egy magánszállásnál) sokkal olcsóbban jöttök ki :-)

2017. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) sejtettem hogy ki van ez találva. Féláras akcióként van meghirdetve, de a sok felárral és igen az idegenforgalmi adóval ugyanoda jutunk ki akció nélkül.
2017. máj. 31. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:

"sejtettem hogy ki van ez találva."


Hát, én is néztem ilyeneket és először még mérgelődtem - de aztán rájöttem, felesleges: végül is ez egyfajta "fapados" üdülés :-)

Nem muszáj hétvégén menni - van, akinek hét közben is jó...

Nem muszáj főszezonban menni - van, akinek máskor is jó...

Szóval van egy alap és azt teszel rá, amit szeretnél.

Egyik helyen, amit néztem, már május huszonvalahányadikán is főszezon van náluk (ezt "kissé" nehezményeztem, de találtam egy másik hétvégét, ahol még a jún. 9-11 sem az :D Szóval csak türelem és sok-sok keresgélés :-)

2017. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!