Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szigetvár gyógyfürdőt hogyan...

Szigetvár gyógyfürdőt hogyan tudom megközelíteni busszal Pécsről?

Figyelt kérdés

Pécsről mennénk. Ha lehet átszállás nélkül. Nagyon nagy táv a gyógyfürdő + buszpályaudvar? Oda felé postánál szállunk le de haza felé már problémás.

Köszönöm



2017. jún. 5. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egész Szigetvár nem nagy - szóval nem nagy táv a gyógyfürdő és a buszpályaudvar. Normál tempóban kb. 10 perc gyalog. De lehet, hogy sokat mondtam :-)
2017. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez megnyugtató :) magam részéről nem is lett volna érdekes csak mindig a 3 éves kislányom miatt jó minden részletet tudni. Minden jót.
2017. jún. 6. 07:22
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval: a 3 éves kislányom miatt jó tudni a részleteket :)

(talán így értelmesebb):-D :-D

2017. jún. 6. 07:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Hú, hát ha 3 éves kislánnyal vagy, akkor nem biztos, hogy tartható az a 10 perc :-) Inkább számoljatok többet a visszaútra gyalog. De még neki sem nagy táv...

Persze minden relatív... Én pesti vagyok és nem félek a gyaloglástól :-) Pécsi viszonylatban kb. akkora táv, mint ha a vasútállomástól a buszpályaudvarig mennél (szerintem kevesebb, de inkább nagyobbat mondtam :-) )

2017. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!