Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Székesfehérváron az állomásról...

Székesfehérváron az állomásról, hogy tudok eljutni az alábbi címre?

Figyelt kérdés
Székesfehérvár, Fürdő u. 1. (Városmajor, I. emelet). Messze van az állomástól? Amennyiben igen, busz megy odáig?

2017. jún. 11. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Amikor vidékre mentem tök ismeretlen helyre, akkor az utvonalterv.hu oldalt használtam. Neked is ezt ajánlom. Ha mégsem teszed meg, akkor tulajdonképpen más teszi meg majd helyetted, és emiatt legközelebb is tanácstalan és kiszolgáltatott leszel... Tehát a jövőre nézve hasznos lehet, ha minél előbb kezdesz saját magad utánajárni a dolgoknak.

[link]

ja és a Google-nak is van ilyen szolgáltatása.

2017. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Google Maps útvonalat is tervez gyalog, biciglivel vagy akár automobillal. Ki is nyomtathatod, ha tudod. Ha van okostelefonod, használd. Nagyobb városoknak érdemes megkeresni a helyi busz weblapját, ott láthatod a járatok irányait. És egyáltalán, több fantáziát!!
2017. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazából, ha en most elkezdem mondani, hogy merre miylen buszal, ugysem fogod megerteni, mert nemvagy helybeli..... google maps odavisz...
2017. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jöhetsz velem, én oda járok. :D

Egyébként én is a Google útvonaltervezőt ajánlom, beírod a kiindulási pontot, meg a célt, és meg is vagy.

2017. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég messze van a pályaudvartól. A 33-as és a 34-es busszal könnyen eljutsz oda. A Szt. Vendel utca megállónál kell leszállnod, onnan pár perc séta.
2017. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sőt, inkább nem is a Szt. Vendel, hanem az Irányi D. utca megállónál(egy nagy templom mellett van a megálló). A 33-as és a 34-es busz is a pályaudvarról indul, negyedóránként. Onnan is pár perc gyalog.
2017. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mármint az Irányi Dániel utca nevű megállótól pár perc. :D
2017. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2017. jún. 12. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Odataláltál? :D
2017. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen :D Busszal elmentem nem tudom melyik megállóig (előtte megkértem a sofőrt, hogy majd szóljon, hogy melyik megállóban kell leszállnom és kedves volt, mert segített :D ). Majd utána volt egy kicsit nehézkes, hogy merre tovább, de bementem egy sarkon lévő boltba és az eladó szépen elmagyarázta, hogy merre :) Végül megtaláltam :)
2017. aug. 13. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!