Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti mennyi pénzt vinnétek...

Ti mennyi pénzt vinnétek magatokkal a Balatonra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyáron megyünk a Balcsira, Siófokra. 1 hetet terveztünk. Mivel Ausztriàban élek és utoljàra 13 évesen voltam Siófokon(azaz kb 11 ève) így fogalmam sincs, hogy mennyire dràgàk ott a dolgok. Uncsitesómmal megyünk, nem vagyunk nagy igényűek, de azért az 1 hétben szeretnénk elmenni legalább 1-2x bulizni. De úgy nagyvonalakban strandolni, napozni szeretnénk. Az apartman és a vonatjegy árát már kiszàmoltuk, de költőpénzt nem tudom mennyit vigyek. :) Előre is köszi!

2017. jún. 18. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
költőpénznek jó ha van legalább 50 ezer
2017. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bankkártya
2017. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk haverokkal Siófokra. :D Mi kb. 5-6 ezer költőpénzzel számolunk naponta, nyilván ha bulizunk ez lehet több is meg kevesebb is. Szerintem ennyi elég ha nem vagytok túl nagy igényűek. Tehát 35-40 ezer forint elég lesz. Az éttermek, bulihelyek drágák, de azért ki lehet fogni olcsóbb helyeket is, vagy boltban vásároltok hideg ételt, esetleg magatokra főztök ha a szálláson van konyha így sokat lehet spórolni. Egyébként ti mikor mentek? Mi júl 4-9.ig :)
2017. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Hát szerintem ez teljesen jó, sokkal többre gondoltam, hogy kellhet :O

Mi Augusztusban megyünk :D

2017. jún. 18. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván egyébként, ha megoldható célszerű 5-10 ezerrel többet vinni, soha nem lehet tudni mi jön közbe.
2017. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez attól is függ hogy a bulikra mennyit szántok..

mert akár el lehet költeni egy 20ast is..-és akkor már kevés az az 50.000,-

2017. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazi hátizsákos megoldással, buli előtti otthoni alapozással 20-ból is kijön, kényelmesen nyaralva, pénzre nem figyelve lazán elfogy 100 is.
2017. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Vigyetek 50-et plusz bankkártyát, hogy ha kell ki tudjatok venni pénzt.
2017. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!