Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nekem kell körbekalauzolom...

Nekem kell körbekalauzolom Pesten a finn rokonainkat. Tudnátok mondani jó helyeket (étterem/szabadidős központ/park/kilátó/stb. ) ahová elvihetném őket?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy minél jobban megszerettessem velük a várost, és hogy nagyon jól érezzék magukat! Válaszokat előre is köszönöm!

2017. jún. 26. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek? Milyen az érdeklődésük?
2017. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami az én finn fogadócsaládomnak kor nélkül bejött a barlangok pl. Pál-völgyi barlang, illetve a nyitott fürdők, legjobban nekik a Széchenyi fürdő tetszett.


Szívesen adok én is ötleteket, de jó lenne tudni az életkorukat és az érdeklődési körüket. Tőlem pár éve a 23 éves srác azt kérte, hogy a terror házába menjünk el. Egy évvel később az öccse, aki szintén 23 volt romkocsmázni akart.

2017. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mivel a finnek szeretik a szaunákat, fürdőket, így egy, a finn szaunáktól és fürdőktől eltérő helyre vinném. Azután pedig egy jó kis étteremben egy finom magyar ételt, öblitve egy Egri Bikavérrel, esetleg más magyar borral.
2017. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!