Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a kedvenc helyetek Magyaror...

Mi a kedvenc helyetek Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ez a hely lehet bármi ahol szerettek lenni(város, falu, tó, folyó, épület, erdő, hegység, pusztaság, stb).

Írjátok le azt is, hogy miért szeretitek, ha esetleg fűződik hozzá valami kedves emlék, vicces történet, azt is írjátok le.

Üdv,egy 15 éves kíváncsi lány.:)



2017. júl. 1. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Rám-szakadék, mert izgi
2017. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alföld.

Imádom a kis alföldi falvakat, a földesutak poros szagát, mikor végigmegyek kocsival és porfelhő van utánam, mikor a pusztában felveri a port az eső.Mikor látom a végtelen rónaságon a vándorló haszonállatokat(birka és szarvasmarha csordák), mikor kezdődik az aratás, rengeteg traktor kombájn ifa megy mindenfelé,izgalmas látvány, vagy mikor beindulnak az őszi föld munkák és ismét megváltozik a táj, mindenhol felszántott szántóföldek, és teli minden sirállyal és madarakkal a földeken, mert szedik össze a kukacokat.

Szóval, alföld:)

2017. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem Székesfehérvár a kedvenc városom. Eddig csak kétszer jártam ott, kirándulás, nyaralás során, de a hangulata valamiért nagyon megfogott, bármikor szívesen visszamennék. :) Ezek a középkori, lovagi programok is nagyon megnyerőek voltak, holott előtte soha nem érdekelt az ilyesmi, de a hangulatot azt ezen felül értettem, maga a város szerintem csodálatos.
2017. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csobánka; nászút. Aki kiváncsi, hamar megöregszik....Majd meglátod.
2017. júl. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Két legkedvencebb városom Sopron és Záhony :3 kedvenc helyem meg abszolút az Alföld
2017. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sokáig én is az Alföldet szerettem, de átpártoltam a hegyekre.

Kedvenc helyem a Bükk-hegység, a Tiszapart és a Balaton.

2017. okt. 5. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!