Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton vonattal Budapestről?

Balaton vonattal Budapestről?

Figyelt kérdés

1 napra mennék arra a részre, ami közelebb van és a vasútállomás-strand között nincs nagy táv.


Van ötletetek? Pl Balatonalmádi?


2017. júl. 21. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Az nem rossz választás.
2017. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
A vonat kb végig a part mellett megy, tehát csak olyan helyet kell választanod, ami tetszik. Északi és déli parton is így van.
2017. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Pl a balatonfüredi vasútállomás nem a parton van. Almádi Igen.
2017. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Siófok
2017. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menetidőben a déli part Siófoktól Budapest felé eső állomásai a nyerők, Balatonaligát kivéve. Leginkább Szabadifürdőt ajánlom.


Az északi parton Balatonkenese a legelső, ami szóba jöhet, de Csittényhegy vagy épp kicsit feljebb Balatonalmádi sem rossz.

2017. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze van pár ilyen, mint Balatonkenese, Balatonalmádi vagy éppen a Siófokhoz közeli települések, de én bevállaltam a nagyobb távolságot is a strandokig, hisz addig is "kirándulok" egy kicsit a környéken. És cserébe megkaptam a legkirályabb panorámákat (Akarattya Aliga), amiket a fent felsorolt települések nem nyújtanak. De hát kinek mik a szempontjai és az egészsége/kora mit enged meg.
2017. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!