Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófokon hol tudok inygen...

Siófokon hol tudok inygen parkolni hétköznap úgy hogy a Petőfi sétány közel legyen viszonylag?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a többi autós, felállsz az út és járda közé.

Jókai park-nál a Batthyány lajos utca és tér-nél mondjuk.

Esetleg az indóház utcába a vonatsín és az út között láttam még, hogy jó sokan leparkoltak, ott a vonatállomás körül.

De a lényege, hogy. út és járda között parkolj, mindenki azt csinálta.

2017. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze láttam itt olyat is, hogy konkrétan a jobbra lekanyarodósávba leparkoltak tök nyugodtan meg az úton is...
2017. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ott szaba parkolni azert nem büntetnek? Mert nekem mondta ismerős hogy valami 10 perc setara mellekutcába allt le egy haz elé ez lehetséges hogy ott nem kell fizetni?
2017. aug. 8. 11:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is leparkoltam simán ahol tudtam, nem volt gond.

Nem láttam, hogy bárkit büntettek volna.

Út meg járda közé szabad parkolni, ha vkinek a kapujába beállsz és hívja a zsarukat, abból persze lehet baj.

2017. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De arokpart melle lehet allni csaladi hazaknál is nem?
2017. aug. 8. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Ahogy a KRESZ-ben megírva úgy igen.

Én csak azt írtam le, amit láttam és ahogy én is csináltam.

Én a Jókai parknál álltam le, rajtam kivül még 2-n ugyan ezt tették, illetve tényleg szinte mindenki az út és járda közé parkolt, durván teli volt az összes utca így.

Persze mások háza elé is parkoltak, kivéve ahol egyértelmű autókijáró volt, mert ugye ott nem szabad.

2017. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jah koszi en nem tudom a kresszt csak a párom aki vezet majd de nem akarunk mar 3500/ nap fizetni a parkolasaert az mar majdnem 30 kilo nyaralas alatt...
2017. aug. 8. 12:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen... De mondom, út és járda között nyugodtan leparkolhattok bárhol, mindenki így csinálja ott, van is bőven lehetőség.
2017. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ahol vannak a Mustafa, Ramirez stb gyrosozok, attól visszafele a zebra fele van az éttermek oldalán egy zsákutca, mi oda szoktunk állni, egyébkén sokan ott parkolnak. Vagy ha ott nincs hely szinte teljesen vele szembe van a Jókai parkhoz vezető utca, tele hatalmas fákkal, a fák közé is szoktak parkolni.

A parkon keresztül kb 3 perc gyalog és ott vagy a sétyány bejáratánál.

2017. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!