Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért add ki kettő Deák teret...

Miért add ki kettő Deák teret a térkép?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hülyén hangzik, de nem vagyok jártas Budapesten. és azért kérdezem..

[link]


2017. aug. 8. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kettő Deák tér van Budapesten...? Sőt, Hősök teréből, Kossuth térből és még egy csomó más utcanévből is több van.
2017. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt gondolhatam volna. köszi. mondta az egyik ismerösöm, hogy találkozzunk a deák téri templom előtt.. most akkor szerintetek? . még jó hogy megnéztem a térképen.
2017. aug. 8. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a csepeli Deák térre gondolt :).

[link]

2017. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval amit kuldtél linket akkor biztosan arra a templomra gondolt? Az evangélikus templom? Köszi, azért mégegyszer majd rákérdezek tőle is.
2017. aug. 8. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, mert Csepelen is evangélikus templom van a Deák téren.
2017. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Senki, _senki_ nem a csepeli Deak terre gondol, ha azt nondja, hogy a Deakon a templomnal. Tartok tole h a csepeliek kozul sem sokan vagjak, hogy ott is van egy Deak.
2017. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!