Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Betegen nyaralni? Mit tegyek...

Betegen nyaralni? Mit tegyek ha iszonyat rosszul vagyok de előre ki van fizetve a nyaralasom? Balaton 100 ropi

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy jó pálinkázás kiviszi a legmakacsabb baktériumot is.
2017. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem írj nekik, hátha rugalmasak!
2017. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a bookingon volt ne visszatérítendő . Felhívtam őket.
2017. aug. 10. 11:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem tudsz menni, próbáld meg eladni. Facebookon vannak ilyen turizmusos csoportok, keress rá néhányra, és hirdesd meg ott is. Kis bukóval talán el tudod adni. De lemondani is lehet, csak valamennyi pénzbe kerül az is.
2017. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy előre fizettél, elnézést, akkor nem tudod lemondani. Csak az eladás jöhet szóba.
2017. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy 1-2 nap alatt átmegy rajtad, a maradék időben meg vígan nyaralsz. Otthon viszont dühöngenél, hogy feleslegesen lemondtad. Feküdni, pihenni a szállodában is tudsz.
2017. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi bajod, de nyaralás alatt gyorsan meggyógyulsz :-) Lazulás, napfény, sokat segítenek. Én elmennék.
2017. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Vegul telóztam hogy holnap megyek vagy holnaputan, a kartyamrol mr levontak a teljes összeget amugy. Na most mára betegedtem le és ma lett volna az 1. Nap nyilvannígy nehezen tudnám eladni. Majd alszom vagy valami de elmegyek ha mas nem a svédaszatlos reggelire lemegyek aztan klíma ezerrel és alavás akkor sem megy kárba mint ha le sem mennék...
2017. aug. 10. 15:34
 9/12 A kérdező kommentje:

A bajom egyébként nem súlyos vagy ilyesmi de nagyon rosszul érzem magam, erős fejfájas, szédülés, hányinger, gyengeség, torokfájás, hidegrázás azt hiszem mikor pár napja jött a zuhé és eláztam órákig voltam csurom vizes holmikban akkor fázhattam meg.

Aztan meg majdnem elájultam a rosszulléttől émelyeegtem szédültem és jól bevertem magam kékséggel vagyok tele. Hát ez van. 2 en megyünk egyébként majd alszom a kocsiba

2017. aug. 10. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez inkább napszúrásnak tűnik. Igyál sok vizet és pihenj!
2017. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!