Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Barátommal nem jutottunk el idén nyaralni, pedig nagyon szerettünk volna menni, csak mindketten dolgoztunk.

Ősszel szeretnénk elmenni ketten valahova, ami megfizethető és persze magyarországon belül van. Ötleteket ajánlatokat szívesen fogadunk :)

Szeretünk a szabadban lenni, vizsont ha erre annyira nincs lehetőség, akkor a szobában is el tudunk lenni(esetleg egy hotel, ahol van wellnes részleg, ami nem horror árú).


2017. aug. 24. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hévíz -- meg lehet nézni a Kis-Balaton és Keszthely látnivalóit.

Hajdúszoboszló -- Debrecen kb. 20 km, a Hortobágy sincs messze.

Zalakaros -- a Kis-Balaton onnan is elérhető

Demjén vagy Egerszalók -- Eger és a Bükk közel van.

Balatonfüred -- Füreden van élményfürdő, fedett résszel is, a belváros télen is szép, Tihany kb. negyed óra busszal, Veszprém 20 km.

2017. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb amiket az első is írt. Annyit azért hozzátennék, hogy ami nekem nem horror árú, az nektek lehet hogy igen, szóval azért egy kb-t írjál, és akkor ennél talán konkrétabb tippeket is tudunk írni.
2017. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha van sátratok és szerettek is kempingezni, akkor a pápai thermal camping az egy tökéletes hely.


[link]

2017. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A legjobb 7000-8000 Ft/fő/éj lenne :)
2017. aug. 24. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó ötleteket írt #1 (én veszprémi vagyok, hozzánk közel van a Balaton).

Visszatérve a kérdésre, én Sárvárt is ajánlom, nagyon jó a fürdő, sok szállás lehetőség van a városban (olcsóbb, drágább), közel van Szombathely, Kőszeg, Ausztria.

2017. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Wellness szobát 15 ezerért ki lehet fogni, de nagyon ritka. Viszont jó apartmant már 10-12 ezerért is találni. Ősszel általában csak fedett medencék vannak 2-5 ezerért, de szerintem ősszel jobb a városnézés, hegyi séta, túra. A vizet nyárra érdemes betervezni.

Nagyon sok történelmi város van, mindnek jó honlapja, ahonnan tervezhetők programok.

Azért nem mindegy, honnan indultok és konkrétabban mi kötne le.

2017. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!