Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok ajánlani jó családi...

Tudnátok ajánlani jó családi programokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Budapestre szeretnènk menni a családdal szept 4-7 között.Erdelybol vagyunk 😁. Mar párszor voltunk így a nevezetes helyek nagyrésze kiütve.Van két gyerek az egyik 12 éves(fiú) a másik 16 (lány).Szeretném tudni milyen programokon érdemes részt venni,illetve mik a választások.Bicsi hogy ilyen hosszú lett.

A válaszokat előre is köszönöm 😊.



2017. aug. 27. 18:28
 1/2 Márciuska ***** válasza:
Ha még nem voltatok, érdemes megnézni a Csodák palotáját, illetve az új helyszínüket, a Csodák palotája playbart. Az állatkert meg a Tropicarium gondolom már megvolt. Vagy menjetek a Miniverzumba, nekem nagyon tetszett. De van csokoládémúzeum is, igaz, eléggé távol a városközponttól, én még nem jártam ott, de tervben van. A láthatatlan kiállítás szintén érdekes lehet. Érdemes egy cirkuszi előadást is megnézni, igaz, most nem tudom, mi van épp műsoron. Van Bűvészszínház is, az Erkel színház közelében egy kis utcában. Szerintem a Természettudományi múzeum is érdekes lehet, és ott van közel a Füvészkert, ha a gyerekeknek van türelme egy zöld sétához, igazán nagyon szép.Ha a budavári labirintusban még nem jártatok, az is megér egy sétát, bár szerintem annyira nem különleges. Ha macskások vagytok, van két cat cafe is a városban, ahol sütizés közben cicákat lehet simogatni. Ja és ott a Planetárium is, nem tudom, azt láttátok-e már. Ha túrázni szerettek, akkor ajánlom Budaörsön a Törökugratót és a Kő-hegyet, nagyon látványos. De a Sas-hegyi tanösvényt is kipróbálhatjátok vagy a Pálvölgyi cseppkőbarlangot. A Kopaszi-gát is jó egy délutáni sétára, szaladgálásra. Esetleg még Aquincum jutott eszembe, ott szoktak lenni rendezvények is. Vagy ha közeli város is szóba jöhet, akkor Szentendrén van egy közlekedési múzeum, meg állítólag egy "mikro csodák múzeuma" is, nekem már régóta izgatja a fantáziámat. Programokért szerintem böngészgessétek a programturizmus.hu és a fesztiválkalauz.hu oldalt, mindegyik elég jó. A Millenáris parkban szoktak jó kis interaktív időszaki kiállítások lenni, még tart a NASA űrkiállítás, azt nagyon érdemes!!
2017. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bőven kifejtett választ 🤗
2017. aug. 28. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!