Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire nyomja rá a bélyegét...

Mennyire nyomja rá a bélyegét a turizmus növekedése a fővárosiak hétköznapjaira? A prágaiak sokat panaszkodnak ezért, mi a helyzet Budapesten?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a turistás helyeken járok, konkrét véleményt nem tudok mondani.


Több barátom naponta közlekedik a Belvárosban, Várnegyedben. Van aki nem kedveli őket, mert hangosak és zajosak, sokszor tolakodnak van amikor haladni nem lehet tőlük.


Sosem értem miért kell a turistákat szidni, hiszen bevétel van belőlük.

2017. okt. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én hetente kb. egyszer vagyok a belvárosban (amúgy is Pesti vagyok, csak külső kerület) és engem nem zavarnak. Miért is türelmetlenkedjek, legyek bunkó velük amikor hozzánk jönnek pénzt költeni? Illetve én se szeretem, ha külföldön csak "gondként" kezelnek.

Összességében engem egyáltalán nem zavarnak, sőt jó látni, hogy érdekli őket a mi országunk. Haladni nem sokkal lassabb, tömegközlekedési eszközök nem sokkal zsúfoltabbak, stb.

2017. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon járok a belvárosba, tavasszal voltam egyszer, hétköznap, és ledöbbentem mennyien vannak.

Hárman nem fértünk el a járdán...

Igazából a fő probléma, hogy a turistáknak kiadott lakások miatt szálltak el (legalábbis részben) az ingatlanárak. Persze ez nem mindenkit érint, akinek saját tulajdona van, azt kevésbé.

2017. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemcsak a prágaiak panaszkodnak...végig a horvát tengerparton, Spanyolországban folyamatosa panaszáradat pl. Sokan vannak, nem tudnak hazamenni órás késéssel, nincs nyugtuk a helyieknek, félnek a gyerekek..

Budapesten laktam a Belvárosban engem nem zavart senki se, talán egyszer a házban megszálló olaszok, ők éjjelig orditoztak.

2017. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Panaszkodasra mindig van ember. :)
2017. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!