Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok szép kirándulóhelyeket...

Tudtok szép kirándulóhelyeket belföldön?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! :) Egy 16 éves lány vagyok és a téli szünetben tervezünk a barátommal egy vagy pár napos kirándulást, de fogalmunk sincs hova menjünk. Bármi jó lenne csak legyen belföldön valami szép hely, vagy kiállítás vagy bármi ami kitölt egy napot. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2017. okt. 15. 18:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Sárospatak tengerszem
2017. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Leptem a kerdesre, hogy beirjam en is a Tengerszemet, s persze hogy az elso valasz mar az. :)
2017. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A téli szünetben sikerül kifogni,hogy egy ideig fagyok legyenek akkor a befagyott Rám szakadék nagyon szép. Ha Dömös felől mentek akkor pár órás ha pedig Dobogókő Zsivány sziklák Hoffmann vadászház útvonalon és úgy Dömös felöli oldalról akkor egy egész napos, kicsit fárasztóbb program.
2017. okt. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szigliget, Badacsony, Visegrád, Veszprém, Szilvásvárad, Lillafüred - ezek a legjobbak és leghíresebbek.
2017. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdés merre laktok, milyen programok is érdekelnek.


Amiket mostanában néztem és érdekesek:

Szentendre, Duna parti korzó, Közlekedési múzeum, plusz közel vannak hegyek.

Visegrád, ott a vár, szintén Duna part, érdemes átnézni a Duna túloldalára is komppal. És szintén hegyek.

Vagy ha túrázni szerettek akkor gyakorlatilag az egész Pilis gyönyörű hely.

Esztergom, szintén Duna part, bazilika.


De alapvetően az egész országban vannak látnivalók szinte bárhol.

2017. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Normafa
2018. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!