Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » MÁV-nál a 90%-os tanulói...

MÁV-nál a 90%-os tanulói bérlettel utazhatok-e sebes vonaton pótjegy váltása nélkül?

Figyelt kérdés

Az állomáson azt mondták igen, de mégis hol van ez leírva? Valaki ha meg tudná mutatni, idézni az adott szövegrészt, azt megköszönném. Azért kellene, hogyha egy kalauz akadéskodna velem, annak meg tudjam mutatni.

[link]


A MÁV-START Díjszabás – Érvényes: 2016. november 1-jétől című pdfben kerestem, de csak a menekülteket találtam meg, akiknek nem kell pótjegyet váltania.


Az IC-re tudom, hogy kell pót- és helyjegy, az nem gond, a problémám a sebessel van.


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. dec. 3. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Sebesvonaton eleve semmiféle pótjegy nincsen. Még bérlet nélkül sem. A sebesvonat mellesleg egy vicc. Néhány megállót kihagy, és annyi.
2017. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sebesvonatra kell pótjegy, csak kérdés, hogy tanulói bérlettel szükséges-e váltani pótjegyet.

Pl. Szolnok - BP-Nyugati 12:15-ös 6297-es sebesvonat pótjegyes.


A gyorsítottra viszont nem kell.

2017. dec. 3. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2017. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!