Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Találhatok Hajdúszoboszlón...

Találhatok Hajdúszoboszlón olyan vendégházat, panziót, szálláshelyet, amelyik elfogad üdülési csekket, és foglaláskor nem kér foglalót, valamint júniusban nem drágább 2500 Ft/fő/éj árnál?

Figyelt kérdés
A véleményem ugyanis az, hogy az igazi vállalkozó az, aki kockázatot (is) vállal. A szállásadók pedig állítólag vállalkozók. Viszont ha velem foglalót fizettetnek a szállás lefoglalásakor, akkor én vagyok az, aki a kockázatot vállalja arra az esetre, ha valamilyen ok miatt mégsem tudok utazni, és ott pihenni. Ez persze az ő szempontjukból érthető és megideologizálható, de ez enyémből nem, hacsak cserébe nem kapok valami többletet, vagy pl. némi engedményt az árból akkor, ha fizettem foglalót, és valóban meg is jövök. Ha ugyanis csak a megérkezésemkor keresek szállást, nem foglalok előre foglalóval, akkor jogos a teljes ár, és annak az esetleges rizikója a számomra, hogy nem lesz szabad szálláshely sehol, bár az is lehet, hogy lesz bőven még így is, mindenféle foglaló előzetes elküldése nélkül is.
2010. jún. 2. 09:17
 1/1 anonim válasza:

Szerintem 2500ft allat nem nagyon van szállás hely.

Bocsánat hogy nem tudtam segitteni.

2011. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!