Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretném megnézni Magyarorszá...

Szeretném megnézni Magyarország-Szerbia harárára illegális bevándorlók megakadályozása céljából épült kerítést. Hogyan?

Figyelt kérdés

Az egész Magyar-Szerb határon áll a kerités?


Melyik hozzá közeli városba/faluba érdemes elmenni, ahol más látnivalók is vannak?


Szabadon megtekinthető a kerítés, vagy annyira őrzött, hogy civilként nem engednek közel?


Szlovákiából mennék megnézni, egyetemre kell kidolgoznom egy ezzel kapcsolatos témát.


Nem vagyok képbe, szóval ha valamelyik kérdés nevetséges, hát elnézést kérek.


Bízom benne, hogy itt kapok némi támpontot, hogyan, merre érdemes menni.


Köszönöm.


2018. ápr. 9. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegig van, mint a kinai nagy fal.
2018. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Guglival rákeresel és megnézed a képeket.

Szerintem.

2018. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A világ legnagyobb állatkertjének déli kerítésére gondolsz? Ajánlom figyelmedbe Szegedet, onnan kevesebb mint fél óra alatt a határra érsz, akár busszal is. Oda lehet menni a közelébe, de a hatóságok munkáját ne akadályozd, sajnos elég csúnya büntetés lehet a vége.
2018. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésed nem nevetséges, hanem kifejezetten primitív. Gondolatiságában is, helyesírásában is.

Tudod, fszfej, akkor jártál te egyetemre, amikor krumplit hordtál a menzára.

2018. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első 3 válaszoló válaszát. Sokat segítettetek.


4. Szlovákiában élek, kb 500km-re a Magyar-Szerb határtól. Igen, tudok a falról, és láttam képeket, de azzal pl nem voltam tisztában, hogy az egész határon húzódik-e. És erre neten sem találtam választ. Csak pár cikket, amik konkrét részekre nem térnek ki.


És miért kell a trágár fogalmazásmód, meg mások lenézése? Ezzel magadat minősíted.

2018. ápr. 9. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, te magad minősítetted magadat, amikor kérdeztél.
2018. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda.
2018. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!