Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonon, balatonalmádiba...

Balatonon, balatonalmádiba vagy környékén nem tudtok véletlenül viszonylag olcsó szállást szerezni 2 fő részére?

Figyelt kérdés
Juli végére kellene kb. pár éjszakára.
2010. jún. 12. 18:22
 1/3 anonim válasza:

Balatonfüreden az óváros részben garzon nyaralásra kiadó 2 fő részére napi 6000 ft. Érdeklődni: 06-30-421-8108


Nem tudom elég olcsó-e, remélem segítettem.

2010. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Balatonalmádiban külön bejáratú, teljesen felszerelt 40nm-es lakás üdülés céljából kiadó,2 fő részére. A lakás

teljesen felszerelt a parttól kb. 1.5 km-re.


Ár: Júniustól-szeptemberig 2000Ft/fő/éj.


Tel.: 06707723328


Képeket ezen a címen találsz ha érdekel a dolog:

[link]


Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy július végén van-e szabad hely, én is csak a neten találtam. :)

2010. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Vagy találtam egy másikat ami elég olcsó...


Balatonalmádiban nem messze a parttól, külön bejáratú, légkondis tetőtéri lakás két fő részére üdülés céljából kiadó. Öt éve készült, a fürdőben kád és zuhanykabin, hálószoba és konyha-étkező-nappali, 58 négyzetméteren.

Modern berendezéssel. A lakás teljesen felszerelt.


Ár: 2600ft/fő


Tel.:06703874054


Képek a lakásról:

[link]


Remélem tudtam segíteni. :)

2010. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!